NAKLÁDANÁ ZELENINA V OLEJIMACEROVANÉ OLEJEDOCHUCOVACÍ OMÁČKYPESTA, TAPENÁDYMARMELÁDY, DŽEMY, ZAVAŘENINYOVOCNÉ A BYLINNÉ SIRUPY

NAKLÁDANÁ ZELENINA V OLEJI

Nakládaná zelenina v kombinaci s bylinkami a kvalitním olejem, patří vždy mezi skvělé a  sofistikované ingredience jak v teplé tak studené kuchyni. A´t jsou to sušená rajčata s bylinkami, nakládaná rajčata s olivami nebo vlašskými ořechy. Pro milovníky ostrého naložené chilli papričky v olivovém oleji s kořením a bylinkami, nakládaný česnek, zelený pepř v extra panenském oleji nebo sušená rajčata s chilli.

Sušená rajčata v olivovém oleji a bylinách - obrázek 1 Sušená rajčata v olivovém oleji a bylinách - obrázek 2 Sušená rajčata v olivovém oleji a bylinách - obrázek 3

Varianty

180g / 225ml 90.00,- Do týdne
300g / 350ml 130.00,- Do týdne
Cena je konečná

Sušená rajčata v olivovém oleji a bylinách

Popis produktu
Naše sušená a ručně zpracovaná rajčata jsou ideální pro milovníky intenzivní chuti rajčat a všeobecně kvalitních surovin do své kuchyně. Lahodná, nesolená a provoněná bylinkami jsou naložena v kvalitním panenském olivovém oleji. Naložení v olivovém oleji je vzpomínkou všem, kteří kdy ochutnali tuto chuť středomoří a kteří dávají přednost olivovému oleji všeobecně. Chuť rajčat rozhodně nezanikne, myslíme i na to, aby olej nebyl příliš výrazný a výslednou chuť a vůni rajčat příliš neovlivněnil. Je tak ovšem vhodnější pro tepelné zpracování zejména při smažení, pečení a grilování.
Použití
Použití ve studené tak i teplé kuchyni. S rýží, těstovinami nebo pod maso jsou dokonce chuťově výraznější než čerstvá rajčata. Dále pak do salátů, k sýrům nebo jen tak na rozpečenou a křupavou bagetku.
Popis suroviny
Sušená rajčata si ponechávají své hodnoty a proto jsou velmi chutným a zdravým doplňkem v naší kuchyni. Je známo, že jsou zásobárnou vitamínů, antioxidantů, lykopenů, karotenu, obsahují kyselinu listovou, zinek a vlákninu.
Složení produktu
Sušená rajčata, olivový panenský olej, bazalka a rozmarýn.
Obsah a hmotnost
Celkový objem náplně je 225 ml. Celková hmotnost náplně je minimálně 180 g.
Základní data
Ručně vyráběný produkt bez použití chemických konzervantů, aromat, lepku, ořechů, laktózy a GMO.
Skladování a spotřeba
Výrobek je pasterizován, jeho životnost je tedy min. 6 měsíců od data výroby, uvedené na obalu. Skladujte při teplotě do 10 ºC, rajčata musí být stále ponořená pod hladinou oleje, dbejte na čisté hrdlo sklenice a víčka. Spotřebujete do 3 měsíců po otevření.

Bez chemických konzervantů Bez lepku

Doporučujeme:   CP CP Kuchařka